Ucieczka Św. Rodziny przed zabójcami Heroda. Kościół na pustyni.


.Nie wierzę, że Kościół został pokonany. Wiem, że zmartwychwstanie w blasku zwycięstwa, wierności Ewangelii i Prawdzie, jaką jest Chrystus. Jaką jest Nauka I Tradycja Kościoła.
Wiem jednak, że Antykościół ogłasza swoje zwycięstwo. Antykościół idący na kompromis z herezją, z kłamstwem, z interesem politycznym i władza doczesną. Wiem, że hierarchowie tego Antykościoła gotowi są jak król Herod, w imię swojej władzy, prześladując Chrystusa, wydać ludzi na rzeź, tak jak Herod wydał wyrok na Młodzianków. Będą szukać ideologii, będą mieć usta pełne frazesów i haseł, będą się Pismem Świętym posługiwać jak sam szatan kuszący Chrystusa, żeby tylko idąc na kompromis ze złem, uzasadnić swoje racje. Nie zawaha się taki ani chwili, przed narażeniem życia jakiejkolwiek osoby, matki, ojca, kobiety, mężczyzny i dziecka, nie zadrży mu serce, że ktoś zostanie przez niego okaleczony, zabity, zgwałcony, rozerwany przez bombę. To go nie obchodzi, tylko władza, wpływy dla których jest gotów zrobić wszystko.
Od takich trzeba uciekać, jak od śmiercionośnej żmii, jak Św. Józef z Dzieciątkiem i Jego Matką, uciekali przed Herodem. Bo oni nie będą mieli skrupułów zabić ani człowieka ani Boga w ludzkiej duszy. Tacy jak Herod od początku prześladowali Chrystusa i tacy jak on wydali Go na śmierć. I nie zawahają się zrobić tego powtórnie. Nie wahają się zrobić tego powtórnie w dzisiejszych czasach, w tym konkretnie momencie.Każdy kiedyś umrzeć musi. Niektórzy hierarchowie Antykościoła być może sprowadzą na niektórych z nas śmierć zbyt wcześnie. Jednakże lepiej jest żyć i umierać w Prawdzie jaką jest prawdziwa Ewangelia Chrystusa, niż w kłamstwie. Lepiej żyć i umierać w Prawdzie jaką zawsze głosił Kościół w odwiecznej Nauce, i Tradycji, niż umierać w zakłamaniu. Może już czas, by się w końcu ocknąć i zacząć rozróżniać Prawdę Chrystusa, od kłamstwa i fałszywej poświaty kompromisu z szatanem?

za:

https://gloria.tv/article/7qr7T7X2xPypC3QNtEqQvU1yZ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s